Jaki prezent wybrać dla swojej partnerki na święta?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że obecnie wybranie prezentu na święta kobiecie jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż jeszcze kilka lat temu. Na rynku dostępnych jest bowiem mnóstwo produktów różnych producentów. Można jednak zaobserwować, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się książki. Jakie tytuły najlepiej sprawdzą się na prezenty świąteczne z www.taniaksiazka.pl?

“Ostatnie historie”

W najprostszym możliwym ujęci jest to fascynująca opowieść o wnuczce, córce, a także babce. Należy mieć świadomość, że są one ze sobą spokrewnione, ale również bardzo oddalone. Godny uwagi jest także fakt, że w obliczu śmierci każda z nich spojrzy na swoje życie z zupełnie innej perspektywy. Pozycja może być doskonałą lekcją dla przedstawicielek płci pięknej na temat więzi międzyludzkich. 

“Białe zęby”

Jest to z kolei obraz kosmopolitycznego, współczesnego świata. Warto wiedzieć, że jest on tylko pozornie transparentny. Ponadto jest to świetna opowieść o trzech rodzinach emigrantów, które na co dzień zamieszkują Londyn. Dlaczego mężczyzna powinien kupić swojej partnerce omawianą pozycję na święta? Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że książka z ogromną precyzją ujawni hipokryzję, z jaką kobiety mają do czynienia każdego dnia.

“Umiłowana”

Należy mieć świadomość, że jest to pozycja, dzięki której Toni Morrison otrzymała Pulitzera, a także prestiżową Literacką Nagrodę Nobla. W najprostszym możliwym ujęciu książka opowiada o post-secesyjnej Ameryce, uprzedzeniach rasowych, a także skutkach wojny. “Umiłowana” przede wszystkim uczy szacunku, a także przypomina dlaczego świat powinien dążyć do zwalczenia dyskryminacji.

“Akty wiary”

Warto wiedzieć, że jest to wielokulturowa opowieść, która rozgrywa się na tle nowoczesnej Brazylii, Jerozolimy, Rzymu, a także nowojorskiego Brooklynu. Jest to doskonały prezent dla wszystkich kobiet, które uwielbiają czytać książki o walce z pokusą czy wytrwałości. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że książka może pomóc przedstawicielce płci pięknej w zweryfikowaniu swoich ideałów.